Hakkımızda

aboutTriomed , hızla değişen ve evrilen sağlık dünyasında, yeni nesil ve ileri teknoloji klinik çözümleri takip etmeyi , gerek müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde gerekse de önerdiğimiz tüm medikal çözümlerde yüksek standartları korumayı kendisine ilke edinmiştir. 20 yıldan uzun sektör deneyimine sahip, yetkin kadromuz portföyümüzdeki diagnostik ürünler ile ülke çapındaki tüm klinik laboratuvarlara hizmet vermektedir.

müşteri odaklılık

“ Önce insan “ ilkesiyle yola çıkmış olan şirketimiz için ; insan, her platformda ; müşteri olarak, çalışan olarak, tedarikçi olarak, mal sahibi olarak, bizler için hep ön plandadır. İnsana saygı odağımıza yerleştirdiğimiz ana sütunlardan birisi olup, bir diğeri ise müşterilerimizin kendilerini değerli hissedecekleri ve uzun süreli bir ilişki kurabileceğimiz güven esasına dayalı bir ortam yaratabilmektir.

yenilikçi çözümler

Teknolojinin her geçen gün daha ileriye gittiği günümüz dünyasında , yeni trendleri takip eden ve bu gelişmelere ayak uydurabilmek amacıyla güncel ve işlevsel ürünlere en kısa sürede erişim sağlamayı hedefleyen bir firmayız.

deneyimli kadro

Sağlık sektöründe deneyimli ekibimiz ve gelişmiş altyapımız sayesinde, sizin için verimliliği en üst seviyeye çıkaracak çözümler sunuyoruz. Çözüm odaklı ve çevik çalışanlardan oluşan şirketimiz, sürekli gelişim ve iyileşmenin en önemli parçası olan eğitim faaliyetlerine önem vermektedir. Her bir çalışanımızın şirketimize kattığı değerlerle, birçok iş ortaklığına birlikte imza atıyor ve her geçen gün sağlam adımlar ile büyümeye devam ediyoruz.